Kretinga, kaip ir Italijos venecija turi vandens gatvę. Trečiadienį Geležinkelio gatvėje trūko tik valčių ir gondolų. Guminiai batai – tiesiog privalomi kiekvienam.  Jeigu kyla noras nemokamai išsiplauti automobilių dugną – visos paslaugos vienoje vietoje.

Vietos bendruomenės nariai, kurių gyvenamieji namai kenčia nuo potvynių, tikina, kad jiems ne iki juokų. Visa tai jau nusibodo, nes po didesnės liūties gatvė iš tiesų ratinėms tranporto priemonėms tampa sunkiai įveikiama. Skambina žmonės į „avarinę“, atvyksta spec. technika, išsiurbia vieną bačką-cisterną, o vandens važiuojamojoje dalyje stebuklingai nesumažėja. Bet tai juk vanduo, o ne koks mazutas, susigers kaip nors per kelias dienas.

Didesnis ar mažesnis potvynis šioje miesto vietoje – dažnas svečias, nes paviršinio vandens surinkimo vamzdynas sulūžęs ir užsikimšęs 3 vietose. Problema senai visiems žinoma. Bet niekas nieko nedaro. Niekas neremontuoja, nes prioritetas – užbaigti Tiekėjų gatvę. Įvykio vietoje sutikti žmonės sako, kad į savivaldybę kreiptąsi jau senai. Problema viesiems iki skausmo žinoma. Tačiau trūksta lėšų.

Užtat miestiečiai ir miesto svečiai turi galimybę nemokamai plauti automobilius.

„Švyturio“ informacija

 8,520 peržiūrų (-a)

100% LikesVS
0% Dislikes