Kretingoje įvyko išskirtinis, tradiciniu tapęs renginys – jaunimo apdovanojimai, kurio metu buvo pagerbti patys aktyviausi, iniciatyviausi ir labiausiai rajono jaunimui padedantys žmonės bei jaunimo organizacijos. Šiais metais Kretingos rajono savivaldybės Jaunimo reikalų taryba įsteigė net aštuonias nominacijas, kuriomis įvertinti jaunimo nuveikti darbai.

Metų jaunimo organizacijos titulą pelnė Vydmantų gimnazijos „Sniego gniūžtė“. Tai jaunimo organizacija, kuri vykdo savanorišką prevencinę veiklą, pasisako prieš žalingų įpročių vartojimą. Per 15 jubiliejinių gyvavimo metų subūrė per 100 komandos savanorių – mokinių, kurie vykdė įvairias veiklas mokydami jaunimą įvairių laiko praleidimo būdų be žalingų įpročių, bendrystės, pagalbos sau ir kitam, lygiaverčių bendradarbiavimo su suaugusiais principų. 2004 metais organizavo „Sniego gniūžtės“ stovyklą Vydmantų gimnazijoje, kuri vyksta jau ir kitose Kretingos rajono mokyklose.

Metų jaunimo organizacija – Vydmantų gimnazijos “Sniego gniūžtė”.Metų jaunimo savanore pripažinta Aurelija Plokštytė. A. Plokštytė yra tinklalapio „Laukinė komanda“ įkūrėja, gyvūnų prieglaudos „Nuaras“ savanorė.

Metų jaunimo savanorė – Aurelija Plokštytė.

Metų jaunimo iniciatyva tapo – automobilių „Audi“ susitikimas, kurį organizavo Renatas Bumblys.

Metų jaunimo iniciatyva tapo – automobilių „Audi“ susitikimas, kurį organizavo Renatas Bumblys.

Kita svarbi nominacija – Metų kūrybinė siela atiteko Linui Daugėlai. L. Daugėla dalyvauja įvairiuose konkursuose ir laimi prizines vietas. Jis mano, kad kiekvienas pasiekimas yra paskatinimas toliau stengtis, siekti užsibrėžtų tikslų ir juos įgyvendinti.

Metų kūrybinė siela – Pranciškonų gimnazijos moksleivis Linas Daugėla.

Metų jaunimo ambasadoriaus titulas atiteko Haroldui Zenkovui. H. Zenkovas socialiniuose tinkluose žinomas dėl motyvacinio vaizdo įrašo „Pirmyn, aš tikiu Tavimi“, taip pat jis buvo sukūręs nuotaikingą vaizdo įrašą apie Kretingą.

Metų jaunimo ambasadorius – Haroldas Zenkovas.

Metų jaunimo garbė atiteko Veronikai Šiaulinskienei, kuri pamačiusi netinkamomis sąlygomis laikomus šuniukus Padvariuose, pasielgė pilietiškai ir tuo pasidalino socialiniame tinkle „Facebook“.

Metų jaunimo garbė – Veronika Šiaulinskienė.

Nominacijoje Metų šeima išrinkta Dovilės ir Andriaus Byčių šeimyna. Tai skautiška šeima, kurie prisideda prie skautijos tikslo – ugdyti jaunus žmones, siekiant, kad jau rytoj jie taptų atsakingais, sumaniais ir pilietiškais visuomenės nariais.

Metų šeima – Dovilės ir Andriaus Byčių skautiškoji šeimyna.

Metų jaunimo partneriu (rėmėju) tapo „Centro kebabai&pica“.

Renginio metu koncertinę programą atliko jaunuolių grupė „Brass Dudes“, Gita Vaikėnaitė, Lietuvos roko, folk-roko, džiazo muzikantas, vokalistas, klavišistas, skrabalistas Jokūbas Jankauskas, o vakarą užbaigė grupė – „8 KAMBARYS“.

 569,663 peržiūrų (-a)

100% LikesVS
0% Dislikes