Tomas Abelkis.

Sekmadienio vakarą asmeninėje Facebook paskyroje Virginijus Domarkas paskelbė, kad atsisako Kretingos rajono savivaldybės tarybos nario mandato. Jo vietą Taryboje užims pirmas LSDP Kretingos skyriaus sąraše Tomas Abelkis, kandidatavęs ir praėjusiuose Seimo rinkimuose. 

Jeigu V. Domarkas prašymą Vyriausiajai rinkimų komisijai (VRK) apie atsistatydinimą pateiks iki šio penktadienio, T. Abelkis kaip Tarybos narys jau galės dalyvauti kovo mėnesio Tarybos posėdyje.

V. Domarkas iš politikos pasitraukė, Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) pareiškus jam įtarimus korupcinėje byloje.

Be V. Domarko, įtarimai pateikti dar 35-iems asmenims visoje Lietuvoje.

Tomas Abelkis yra baigęs kraštotvarkos bei viešojo administravimo magistro studijas,  yra UAB „Klaipėdos Lytagra“ direktorius.

Į politiką T. Abelkis atėjo tik prieš kelerius metus, 2018 m. įstojęs į Lietuvos socialdemokratų partiją (LSDP).

Jau paskelbus šį straipsnį į jį sureagavo Vydmantų seniūnas Rimvydas Šakinis, taip pat priklausantis LSDP Kretingos skyriui.

R. Šakinis telefonu paaiškino, kad, jo manymu, Tarybos nario mandatas turėtų būti suteiktas ne T. Abelkiui, o jam. Ir paaiškino, kodėl: “Prieš dvejus metus vykusiuose savivaldos rinkimuose aš pAtekau į Tarybą, bet mandato atsisakiau. Tada į mano vietą atėjo Vladas Baltuonis. VRK man paaiškino, kad man pateikus raštišką prašymą per dvi savaites nuo rinkimų pabaigos, ką ir padariau, jeigu ateityje kitas mano bendrapartieties atsisakytų Tarybos nario mandato, jis turęėtų būti pasiūlytas būtent man. Rytoj iš ryto pasiskambinsiu VRK ir išsiaiškinsiu, ar tvarka nepasikeitė”.

Pasidomėjus, ar R. Šakinis dabar norėtų eiti į Tarybą, šis atsakė šios galimybės dar nesvarstęs: “Tik norėjau informaciją patikslinti”.

Virginijus Domarkas traukiasi iš Kretingos rajono savivaldybės tarybos

Ar kada matėte tiek pinigų? Ir tai – tik dalis konfiskuotų

Tomas Abelkis apie Virginijų Domarką: “Nereikia akis išdegus kažką nulinčiuoti”

Virginijus Domarkas – STT sulaikytų įtariamųjų korupcija dvidešimtuke

Kaip vertinate žinią, kad Tomas Abelkis ateis į Kretingos rajono savivaldybės tarybą?

View Results

Loading ... Loading ...

 10,019 peržiūrų (-a)

87% LikesVS
13% Dislikes