Virginijus Domarkas.

Kretingos rajono tarybos narys Virginijus Domarkas šiuo metu sulaikytas Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT). 

STT antradienį sulaikė apie 20 gydymo įstaigų vadovų, gydytojų ir techninių darbuotojų, įtariamų galima korupcija sveikatos apsaugos sektoriaus viešuosiuose pirkimuose. Vienas tarp jų – Kretingos rajono tarybos narys Virginijus Domarkas, UAB “Limeta”, prekiaujančios medicinos įranga, vadovas.

Kaip rodo Centrinio viešųjų pirkimų portalo duomenys, įmonės „Limeta“ bei „Graina“ yra laimėjusios dešimtis viešųjų pirkimų įvairiose šalies sveikatos įstaigose.

STT trečiadienį pranešė, kad vykdo didelės apimties ikiteisminį tyrimą dėl įtariamos korupcijos vykdant medicinos įrangos ir kitų medicinos priemonių viešuosius pirkimus skirtingose šalies sveikatos priežiūros įstaigose. Daugiau informacijos apie tai žadama pateikti ketvirtadienį.

LNK žinių tarnybos duomenimis, STT tyrime jau sulaikyta apie 20 gydymo įstaigų vadovų, gydytojų ir techninių darbuotojų, o teisėsauga domisi Radviliškio, Utenos poliklinikomis, Kėdainių ligonine, sulaikyti Šeškinės poliklinikos direktorė Daivą Kanopienė ir Vilniaus klinikinės ligoninės vadovas Narimantas Markevičius.

Medicininės įrangos iš V. Domarko vadovaujamos įmonės praėjusį pavasarį įsigijo ir Kretingos ligoninė – už 34 tūkst. eurų nusipirko 2 plaučių ventiliavimo aparatus. Tiesa, mūsų rajono įstaiga STT byloje neminima.

V. Domarkas yra ir Lietuvos socialdemokratų partijos Kretingos skyriaus pirmininkas.

Kaip manote, ar Virginijus Domarkas bus pripažintas kaltu korupcijos byloje?

View Results

Loading ... Loading ...

 22,404 peržiūrų (-a)

85% LikesVS
15% Dislikes
8 thoughts on “Virginijus Domarkas – STT sulaikytų įtariamųjų korupcija dvidešimtuke”
  1. Na pagaliau šis figurantas suspindėjo visu gražumu. Šaunuoliai FNTT. Sėkmės plaunantis mundurą ir siekiant valdžios Kretingoje.

  2. Na, kažkaip nestebina. Tik keista, kad pakušino… Tiesa, žinant Lietuvos politines peripetijas ir teisėsaugos “Vykrūtasus”, didelė tikimybė, kad išlips sausas…

  3. Jei sukčiauji,vagi,tai ir turi sėst.Tarybiniais laikais tėvukas pavogė iš fermos maiša miltų,gav 1 metus griežto kalėjimo,ir dar buvo teisiamas viešai,na o,kas dabar!!!!!!🤣🤣🤣

  4. Manau kad išteisins kiek daug nepavoktu, nekas už tai dar nebuvo nubaustas .Išlips sausas iš vandens .

Comments are closed.

TAIP PAT SKAITYKITE