Konstantinas Skierus.

Penktadienį įvykusiame Kretingos rajono savivaldybės Etikos komisijos posėdyje nuspręsta įspėti Tarybos narį Konstantiną Skierų, kad jis ateityje kalbėdamas apgalvotų savo žodžius, kurie gali įžeisti kitus jo kolegas Taryboje.

Lapkritį įvykusiame Savivaldybės tarybos posėdyje Tarybos narys K. Skierus apkaltino Savivaldybės merą Antaną Kalnių esą jis gąsdina Tarybos narius galimomis pasekmėmis priėmus vienokį ar kitokį sprendimą. Bent jau taip tarybos nario žodžius supratęs pats meras. Todėl A. Kalnius kreipėsi į Etikos komisiją ir paprašė įvertinti K. Skieraus elgesį.

Vakar nuotoliniu būdu susibūrę etikos komisijos nariai ilgokai svarstė, kokį tyrimą ir dėl ko reikia atlikti, ar apskritai yra ką svarstyti.
„Gal būtų geriausias variantas, jei K. Skierus ir A. Kalnius paspaustų vienas kitam rankas ir susitaikytų. Nereikėtų nei ką nors svarstyti, nei gaišti laiką“, – siūlė komisijos pirmininkas Valerijonas Kubilius, pažadėdamas prieš gruodžio 17-osios Tarybos posėdį visiems Tarybos nariams priminti, jog reikia būti kultūringiems ir galvoti, ką sako bei kokius žodžius vartoja.
Komisijos pirmininko pavaduotojui Antanui Puodžiui pavykus įtikinti kolegas, jog atlikti numatytas procedūras būtina, nuspręsta pradėti tyrimą, kuris buvo labiau panašus į pasidalijimą nuomonėmis. Mat nei vienas komisijos narys neįžvelgė kokio nors įžeidimo, dėl kurio reikėtų taikyti kokią nors nuobaudą. Vis dėlto pradėta aiškintis, ar K. Skieraus pasakyti žodžiai gali būti įžeidžiantys.
„Mano močiutė dabar pasakytų, jog reikalas nevertas nė penkių centų. Manau, kad šį konfliktą galima prilyginti nebent vaikų kivirčui smėlio dėžėje“, – sakė komisijos narė Vitalija Valančiūtė.
Tad Etikos komisija, nusprendusi pradėti tyrimą, jį pradėjusi ir netrukus užbaigusi, nusprendė patarti K. Skierui ateityje vengti panašių situacijų išsakant savo nuomonę.
Kad reikia pagalvoti prieš pradedant kalbėti, bus rekomenduota ir kitiems Tarybos nariams.
Uš visų rajono Tarybos narių K. Skierus Etikos komisijoje svarstytas daugiausiai kartų per pastaruosius 10 metų.

 9,590 peržiūrų (-a)

71% LikesVS
29% Dislikes
One thought on “Savivaldybės etikos komisija svarstė Konstantiną Skierų”
  1. Tai vienintelis žmogus Kretingos savivaldybėje, kuris pateikia tikrai racionalius pasiūlymus kaip tvarkytis. O Kretingai to labai trūko visuomet ir ypač dabar..kaip ir krislas aky nemąstančios, nerangios ir realiai nenorinčios tvarkytis miesto valdžios aky,,užtat ir svarstomas, matyt, įžeidžia savimeilę, ne daugiau.. Paaiškėja, kad ir nėra už ką svarstyti

Comments are closed.

TAIP PAT SKAITYKITE