Į Lietuvą dar neatkeliavo skiepai nuo COVID-19, o daugelio galvose jau sprendžiamas amžinasis klausimas – būti ar nebūti? Tiksliau – skiepytis ar nesiskiepyti?
Galima beveik tiksliai spėti, kad „skiepytis ar nesiskiepyti“ daugeliui bus didysis 2021 metų klausimas. Lietuvos gyventojų apklausa dėl kovido vakcinavimo atskleidė, kad apie pusė jų nesiskiepys. Antivakserių judėjimas ir be rimtų progų pasireiškiantis rėksmingomis akcijomis dabar kauks, rėks dar garsiau. Mūšis už žmonių protus ir visuomenės sveikatą neišvengiamas.

Antivakserių įsitikinimu, be paciento sutikimo jo net gydyti antibiotikais negalima. Nesvarbu, kad gydytojai jau su dievais besikalbančiam žmogui bando taikyti gal paskutines priemones. Tad galima tikėtis, kad problemos prasidės, kai vakcina nuo kovido realiai pasieks Lietuvą – žinia, tuoj pat po švenčių.
Šiomis dienomis ir Lietuvos savivaldybių asociacijos prezidentas ir Jonavos meras Mindaugas Sinkevičius visiškai nejuokaudamas pastebėjo, kad savivaldybių pasirengimui masiniam gyventojų skiepijimui pagalius į ratus neišvengiamai kaišios skiepų priešininkai.
„Rasis visokių antivakserių, kurie pradės aiškinti savas teorijas apie vakcinos žalą. Reikia tam ruoštis ir visuomenę kuo labiau informuoti, kas laukia“, – perspėjo M. Sinkevičius.
Kiekvienam reiškiniui ar procesui paprastai atstovauja optimistai ir skeptikai. Su skiepų nauda aktyviai kovos visokio plauko skieptikai. Maža to, ne tik skieptikai, bet ir kremlinai, atkartojantys Maskvos Kremliaus melą ir dezinformaciją.
Vienas tokių, bene plačiausiai plintantis iš lūpų į lūpas, tai įsitikinimas, kad jokio kovido nėra, o valdžia, siekdama mus kontroliuoti ir pavergti, už kiekvieną mirusįjį, kurio artimieji pasirašo COVID-19 mirties priežastį, gauna 400 eurų. Kiti nepatvirtinti šaltiniai nurodo net 500 eurų. O kai bus skiepai, kartu su vakcina mums bus suleisti ir kažkokie čipai, kuriais būsime galutinai pavergti. Taip pat tikima, kad kūno temperatūros termometras, pridėtas prie kaktos, siurbia mūsų smegenis!..
Sumos gana įspūdingos, gąsdinimai – žiaurūs, valdžios nemėgstantiems lengva įtikėti, kad ji šitaip begėdiškai mumis manipuliuoja.
Kad ir kokie tai būtų sąmonės ar nesąmonių BLŪDAI, skeptikų ir antivakserių bus. Jeigu proporcijos keisis nedaug, jų skeptikų bus maždaug pusė: pusė žmonių skiepysis nuo kovido, kita pusė – ne.
Ką daryti?
O jeigu nuspręsti taip. Skieptikai, matyt, įsitikinę, kad reikia atsiduoti natūrialiai atrankai. Kas mirs – tas mirs, išliks stipriausieji, atspariausieji. Galbūt. Tačiau tokiu atveju natūraliosios atrankos šalininkams ar nevertėtų pastatyti atskirą rezervatą? Tegu ten atsirinkinėja…
Sąmoningai atsisakiusiems COVID-19 vakcinos, jų asmeninėje ligonių kasų byloje atsirastų įrašas, kad susirgęs kovidu privalės gydytis tik už asmenines lėšas. Ir gydys tiek laiko, kiek pakaks asmeninių pinigų. O kai nebepakaks – eik ir gydykis kur nori.
Be skiepų paso – nė žingsnio į buvusį, visiems mums įprastą gyvenimą. Skeptikams, antivakseriams būtų uždaryti barai, kavinės, restoranai, viešasis transportas, dėl tėvų pozicijos neskiepyti vaikai mokomi tik nuotoliniu būdu, tokiems uždarytos kirpyklos, pirtys ir pirtelės, viešbučiai ir t. t.
Sakote – nežmoniška šitaip? O gal žmoniškumo parametrai paskutiniuoju metu kažkiek keitėsi? Ką su žmoniškumu turi daryti perpildytų ligoninių pervargę gydytojai, kai tenka spręsti, kuris kovidu sergantis vertas gydymo, o kuris jau nebe? Tad kodėl brangaus gydymo prioritetus atiduoti tam, kuris sąmoningai siuntė velniop mokslininkų išradimus, valstybės rūpestį saugant gyvybes, galų gale – dėjo skersą ant jį supančių žmonių sveikatos ir gyvybės?
Aprašyti ribojimai antivakseriams – gal ir iš fantazijų srities, nes tam prieštarautų visokių laisvių ir demokratijų gynėjai. Kita vertus, tad kaip valstybė gins savo piliečius ir užtikrins jų teisę į gyvenimą? Ar šiame kare su pandemija apsieisime be jokios prievartos?
Greitai pamatysime.

Ar užsiregistravote skiepams nuo koronaviruso?

View Results

Loading ... Loading ...

 29,037 peržiūrų (-a)

26% LikesVS
74% Dislikes
3 thoughts on “Ką darysime su antivakseriais?”
  1. Ne antivaxeriais o vatasmegeniais zombiais. 21 amžius – melo amžius ir prie to teks prisitaikyti ty didinti atsparumą melui ir tiesiog durnumui.

  2. sitas senis apsiedes durnaropiu….Mazai abejoju,kad buves komunistinis funkcionierius…..

  3. Taigi tegu skiepijas kas nori ir bus saugus jei tas skiepas toks geras. O jei vakcina apsaugo, tai ir bijot nesiskiepijusiu nebėr prasmės 😉 Todėl tas “atskyrimas” į “rezervatus” visai nepagrįstas!

Comments are closed.

TAIP PAT SKAITYKITE