Št. Kov 6th, 2021

69 thoughts on “Kretingiškis Evaldas Petrauskas už karantino paskelbimą Lietuvą padavė į teismą

 1. Prieš beveik 800 metų žemaitē gelbiejė Lietova (1236 metās somalė kalavijuotius Saulės mūši laukė, vo 1260 metās – i pri Dorbės ežėra so koršiu ė estu pagelba sotrioškėna krīžeivius), ė vo koukė īruonėjė, po tėik metu viel žemaitē ratavuo Lietova ėš dar klastingesnė ožpoulėka – vėsū pruotelius ožtomsėnosės “karuonės”- karantėna. Dėkou Žmuogou tėkram Žemaitiou!

 2. Šaunuolis! Pagarba šitam Žmogui! Kad daugiau tokių mąstančių apie Lietuvos likimą!

 3. As tikiu kad laimesi , moterys ukrainoja irgi padave i teusma ir laimejo .

 4. Šaunuolis, kad daugiau tokių žmonių būtų. Kaip avinų banda mūsų liaudis- pasakė gulėt-guli, pasakė skiepytis- lekia.

 5. Pagarba drąsiam žmogui. Reikia remtis žymiais užsienio virusologais, epidemiologais, kurie prašo ir net reikalauja nutraukti šitą nesąmonę. Užtenka youtube paklausyti interviu su tokiais Top ekspertais, kaip pvz, Johan Giesecke ( Why lockdowns are the wronge policy?). Prof. Virusologas Sucharid Bhagdy ir daugybės kitų…

 6. Jis duoda į teismą ne Lietuvą, o vyriausybę… Nereikia painioti. Ir tikiuosi, jis laimės. Ir atsakys VYRIAUSYBĖ, o ne Lietuvos gyventojai….

 7. TEISINGAS SPRENDIMAS. PANDEMIJOS GRĖSMĖ IŠPŪSTA. STATISTIKA NEATITINKA REALYBĖS. SMULKIEJI VERSLININKAI TAI TURĖJO SENOKAI PADARYTI. SĖKMĖS P. EVALDUI PETRAUSKUI.

 8. Visi gyventojai privalo duoti vyriausybę į teismą už konstitucijos pažeidimą. Tuoj pat nutraukti karantiną ir visus žmogaus teisių ir laisvių suvaržymus. Nukentėję nuo šios nusikalstamos veiklos, privalo kreiptis dėl kompensacijos dėl moralinės, finansinės žalos.

 9. Labai gerai ,kad padavė ,tik, ar tas teismas eis ginti zmogaus, as netikiu ,kad galima butu kažko pasiekti vienam…

 10. Reikia prisijungti prie sio zmogaus, kuo musu bus daugiau tuo lengviau laimesim

 11. Saunuolis . Mes tikrai esam su tuo kuris jiau pradejo ta zyngsni kuris liece visus.

 12. Nors vienas doras pilietis ne feisbuke sedi o imasi veiksmu Visi turi is tokio zmogaus pasimokyt Palaikau 100 %

 13. Nu nesveiki zmones. Visas pasaulis karantine, o cia kaimietis sumaste pinigu uzsidirbti ir pasirodyti, kad yra be smegenu, nors matosi ir is feiso 😂😂😂😂😂

 14. Valio!!! Tegu visi viešinasi! Taip tauta aiškiai matys, kurie dėl kapeikos pagatavi pakišti lietuvius po velėna. Už ką tokiems dar visokios kompenscijos??? Jų veiklą reikėtų smulkiai tirti ir bausti už tyčinį koronaviruso platinimą ir skleidimą. Tokių „verslininkų“ tikslas aiškus – siekti, kad kuo daugiau lietuvių išmirtų. Jau ir taip per tokius iššvaistyta krūva pinigų, dar, matai, siekia pasipelnyti…

 15. Šaunuolus, kad taip darote! Palaikau 100%! Tokius dakykus, turi daryti suprantantys žmonės, kaip E. Petrauskas, suprantantis ir žinantis! Pagarba, JUMS E.Petrauskas!!!

 16. saunuolis,kiek jie tyciosis is zmoniu,kaukes tikra nesamone,verslo apribojimas visiska nesamone.kovokim uz savo gyvybes

 17. Ačiū, drąsiam Lietuvos žmogui.Brangieji , gyvensim su korona, kaip su gripu, reikės skiepytis.Bet nuo gripo epidemijos mirštama taip pat.Komplikacijos tai p pat sunkiosBet karantino niekas neskelbia tokio mąsto.Man skaudžiai juokinga, nes besmegeniai uždraudė vykti iš miesto į miestą.Kas man atlygins tą brangų laiką, kurį praleisščiau su mama? Suprantu, jei būtų mano mamos noras, kad nevažiuočiau, bet ji laukia ir klausia “Kada… o gal jau leidžia važiuoti?”.Gyvenimas trumpas.

 18. Tik tokie kaip Jus turite atstovauti mūsų valstybe, Jus ir tik tokie kaip Jus turite pakeisti šitą statytini “aukštą gražuolį”

 19. Teisingai pasielgė. Ačiū Tau gerasis Žmogau .Per daug viskas išpūsta ir su kaukėm ir dėl savivaldybių ribojimų ir nepatekimas pas gydytojus skubos tvarka ! Buvo baisus periodas.

 20. Pagarba!!!Gal pagaliau kažkas išdrys pasakyti,kad “”karalius nuogas”!

 21. Ačiū ačiū taip džiugu kad yra žmonių samoningų ir darančių veiksmus ir tai dėl savos tautos.Pagarba ir džiugu kad neužmigdytas dar Lietuvių neteisybės pojūtis.Palaikau ir mintimis kartu už tiesa ir už drąsų žmogų.

 22. Neteisėta vyriausybė, neteisėti veiksmai, ir tai vadinasi laisva Lietuva ? O kaip toje Laisvoje Lietuvoje tapome nelaisvi mes, jos piliečiai ? Ir kas mus išlaisvins?

 23. Kas yra valstybė be žmonių? Niekas!
  Kodėl negirdite savo piliečių?
  Kodėl smaugiate uždarę?
  Kodėl meluojate?
  Kodėl taikomi patys griežčiausi suvaržymai?
  Kodėl viskas apsunkinta žmonių gyvenime?
  Kada dirbsite žmonėms ???

 24. Nėra valstybės kaip įlindom į ,, es ” nuo tada ir baigėsi valstybingumas.

 25. Ačiū labai už ryžtą! Didžiulės sekmes! Lietuvai reikia vadovo – kai vienas pradeda žymiai lengviau prisijungti ir kitiems. Dieve padėk, kad pradėtų žmonės busti iš to slogaus sapno…

 26. Tiems kas taip elgiasi su savo piliečiais ne vieta seime ir viriausybėje lauk tokius

 27. Jei netikslūs testai, netinkantys diagnostikai, o tik laboratorijoms, iškraipyta statistika, tai kokiu pagrindu yra paskelbtas karantinas.
  Ačiū už paraiškos padavimą teismui.
  Dvasios riterių ir Lietuva turi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Kategorijos