14 thoughts on “Ar Stambulo konvencijai bebus ką pražudyti Kretingos pranciškonų gimnazijoje?

 1. Paulius pasakė tiesą apie … o kvaili žurnalistai nesuvokia kad tauta prieš tą idiotišką konvenciją

 2. Žmonės sukrėsti, nemiega naktimis. Kur mes gyvename? Kur vadonai, pilitikai, valdžia, seimas, prezidento nuomonė? Ką reiškia jų priesaika?

 3. Sulyginot visiškai netinkamus dalykus. Taip, kaip kunigas turi teisę ginti tradicinės šeimos instituciją, taip ir mokytojas turi teisę kritikuoti neatsakingą eigeninį požiūrį, galintį vardan ekonomikos pražudyti žmonių gyvybes. Eikit skiepytis ir nešnekėkit to, ko nesuprantat.

 4. o kokia skiepijimosi prasmė, jei neaišku kiek ilgai veikia ta vakcina, ir ar išvis ji veikia, nes paskiepyti ir toliau gali sirgti ir virusą platinti? Beveik visi COVID-19 susirgę Lauksargių globos namų gyventojai buvo paskiepyti dviem dozėmis!

 5. o kuo čia siejasi skiepai ir religija? teisė skelbti savo religinius įsitikinimus ir skiepai? atleidimas iš darbo ir skiepai? straipsnis ne apie skiepus…

 6. Kas stovi už gimnazijos direktoriaus nugaros? Laisvės partija? Mažesniųjų brolių ordino Lietuvos Šv. Kazimiero provincija ? Ką apie tai manys Lietuvos vyskupų konferencija- graži dovana šių metų kovo 19 d. prasidėsiančių Šeima – Amoris laetitia metų šventimo programai. Turiu abejonių , ar pranciškonų gimnazijos vizijoje šeima dar yra visuomenės ir valstybės pagrindas…
  Žurnalistei Ligitai Sinušienei už straipsnį skiriu 11 balų iš dešimties ( ne pagal KretingosPranciškonų gimnazijos vertinimo lentelę)!!!

 7. Labai palaikau Brolį Paulių,šviesus žmogus,už ką atleisti??? Už žmogiškumą,už mūsų šeimos išsaugojimą,už daug už….Tai būkim sąžiningi atleiskim daugelį iš seimo ,iš vadovo pareigų…Tai kur ta LAISVĖ,kur tiesa,gal prabalsuokim pasisakykim,bet teisiam .Negi aš būsiu teisiama už savo nuomonę,aš neprieš ir suprantu ,kad visi męs lygūs,bet kodėl nutildo ir teisia Br. Paulių,tai kokia čia demokratija,Jis juk tik pasakė savo kalbą paskatino…kur čia bėda,aš rinksiuos,tai ir mane atleiskit,iš manęs nėr ka atimti už mano nuomuone,pasodinkit…Ar LIETUVIAIS MES GIMĘ????Tik skanduojam laisvė,laisva valia..

 8. Skiriu kretingiškiams.
  Apie 1956 – 1963 m. kai su a.a. mama eidavome sekmadienio rytais į Kretingos bažnyčią, mama sakydavo, kad prie vartų stovi KGB žmonės ir fiksuoja ar neina melstis mokytojai, tarnautojai ir kt. t. y. labiau nuo valdžios priklausomi žmonės. Taip buvo saugomi nuo tamsuoliškos bažnyčios propagandos tikintieji. Kretingiškiai jūs išsaugojote tą vienintelį vienuolį , kuris tais laikais patarnaudovo kunigui. Atsimenu, kaip užtampė a.a. mamą saugumas, kai per kažkokią istorijos pamoką Leniną pavadinau iškamša. Galiausiai atkūrėte vienuolyną, kuris buvo skelbiamas buvusiu tamsybės židiniu. Dabar puoselėjate tikrai bendražmogiškas vertybes ir visada žaviuosu Jumis vis griždamas iš Vilniaus , lankausi bažnyčioje, džiaugiuosi Jūsų švietėjiška veikla.
  Baigiau Kretingoje dabartinę Prančiškonų gimnaziją, bet net tarybiniais laikais nebuvo tokios ateizmo propagandos, kaip dabar , kai netgi žmonės negali turėti savo nuomonės, tuo labiau kunigas.
  Paskaitykite Petronijaus Satyrikoną, kai berniukams žadėdavo padovanoti arklį už praleistą naktį. Dabar Lietuva iš ES gaus 14 milijardų dydžio malonumų arklį (liks tik sugebėti išleisti) Taip žlugo senovės Roma, nes buvo pradėta gyventi dėl malonumų . Išsižadant dievo duotų įsakymų ir doktrinų neliks ir mūsų.
  Kreipkitės į arkivyskupą, kad įsikištų ir apgintų kunigus. O gal laukiama naujos kardinolo kepurės ir taip priešingai nei pirmais krikščionybės metais šiuo metu niekas savanoriškai neis į liūto narvą.

 9. Kretingos pranciškonų gimnazijos direktorius (pavardės net nebandžiau įsiminti) pasirodė kaip visiškas bailys. Ne visi kunigo P.Vaineikio pamoksle pasakyti išsireiškimai bei epitetai buvo tinkami, bet būtent už tuos išsireiškimus ir reikėjo sudrausminti kapelioną (neabejoju, kad kitąsyk kalbėdamas apie tą patį, P.Vaineikis rastų tinkamesnį ir nepapiktinantį leksikoną)! Peršasi mintis, kad vienas seimo narys jau įgijo tiek pasitikėjimo savimi bei galių, kad sugebėjo direktoriaus rankomis “nulinčiuoti” per drąsiai kalbėjusį P.Vaineikį. Tai, kad spaudimui pasidavęs direktorius nerado laiko atsakyti į straipsnio autorės užduotus klausimus tik dar sykį patvirtino esant jį visišku bailiu…Ar smagu bus gimnazistams toliau mokytis gražias tradicijas puoselėjusioje, bet nūnai bailio vadovaujamoje, pranciškonišką mažai beprimenančioje gimnazijoje?…

 10. atsakymas R.
  LAbai taikliai pasakėte, kad ir pedagogui, ir kunigui turi būti suteikta teisė išreikšti savo nuomonę, bet nebuvo 🙁

 11. Tik kad šis jūsų garbinamas “herojus” buvo lygiai toks pat netolerantiškas kitaip manantiems, ir nežinia, kaip panašūs asmenys elgtųsi viduramžių raganų medžioklėse. Manau, gavo tai, ko linkėjo kitiems.

 12. Aš už br Pauliu , už Tiesos žodi pasakyta per ji! Dieve laimink br Pauliu , kad jis ir toliau neštu Tavo šviesa. Ačiū tau br Pauliau!🙏🏻

 13. Armagedonas jau prasidėjo. Kol kas laimi tmsybių kunigaikštis

Comments are closed.

TAIP PAT SKAITYKITE