Justė Stonkutė. Facebook nuotr.
Asmeninis viešas komentaras į Kretingos rajono savivaldybės tarybos nario Mariaus Meškausko  “Mes žinome, kam šitas socialinis tinklas yra lojalus. <…> Darosi tarsi Kretingoje nauja valdžia šitas mano neįvardintas socialinis tinklas “.
Kaip žinia, šiandien vyko 28 – asis Kretingos rajono savivaldybės tarybos posėdis. Kadangi turėjau galimybę stebėti šį posėdį, jame išgirdau gerb. tarybos nario Mariaus Meškausko teiginį, kad ,,Mes žinome, kam šitas socialinis tinklas yra lojalus“. Labai norėčiau tikėti, kad gerb. tarybos narys turėjo omenyje, mūsų lojalumą Kretingos gyventojams, tačiau labiausiai tikėtina, kad omenyje buvo turėtas kitoks lojalumas.
Siekiant pašalinti nežinomybės šydą, jaučiu pareigą informuoti visuomenę apie savo veiklą. Taip pat, užbėgant įvykiams už akių informuoju, kad nesu nei susireikšminusi, nei įsivaizdinusi, bet asmeninį atsakymą teikiu vien dėl to, kad  mano pozicija nėra suderinta su kitais “Mūsų Kretinga” administratoriais ir moderatoriais.
Prie “Mūsų Kretinga” komandos prisijungiau ganėtinai neseniai ir niekam nėra paslaptis, kad esu šios, Facebook platformoje esančios, grupės administratorė. Visus, kuriančius įvairias sąmokslo teorijas, norėčiau informuoti, kad būdama “Mūsų Kretinga” administratorė aš jokio užmokesčio iš nieko už savo veiklą negaunu.
Prisijungusi prie “Mūsų Kretinga” grupės viešai pasiūliau gyventojams nemokamai suteikti teisinę pagalbą. Tai buvo mano idėja ir už ją aš negavau jokio atlygio. Taip pat visa mano rašytinė ir vaizdinė informacija, kuri yra publikuojama grupėje, ar mano organizuojami renginiai yra daromi taip pat neatlygintinai. Jokia veikla nėra derinama su nė vienu politiku ar kitais asmenimis.
Taip pat negaliu nesureaguoti ir į viešą pareiškimą, kad grupėje dažnai yra sulaukiama patyčių ir įžeidinėjimų. Spręsdama šią problemą ir siekdama išvengti tokių nesusipratimų, teikiau pasiūlymą visai “Mūsų Kretinga” komandai dėl asmeninės narių atsakomybės. Todėl “Mūsų Kretinga” grupėje buvo pakoreguotos taisyklės ir jose aiškiai nurodyta, kad “Mūsų Kretinga” administracija neatsako už narių komentarų ir įrašų turinį, kadangi dėl didelio srauto mes nesame pajėgūs užtikrinti, kad kiekvienas įžeidžiantis komentaras būtų ištrintas. Bei tuo labiau nesame pajėgūs perskaityti kiekvieno nario įrašą.
Taip pat norėčiau pritarti gerb. tarybos narei Vaidai Jakumienei ir tik dar papildyti jos mintis pasakydama, kad žmonės sąmoningėja ir tampa pilietiški bei domisi savo rajone vykstančiais reikalais.
Pažymėtina ir tai, kad tarybos narius kaip savo atstovus renka gyventojai, todėl drįsčiau pasakyti, kad nereikėtų per daug išaukštinti, kas čia yra „valdžia“. Nes valdžia kaip ir pinigai sąskaitoje – viena diena gali būti, o kitą ir nebe, kadangi žmonės mato ne tik Jūsų darbus, bet ir Jūsų bendravimo kultūrą bei požiūrį į žmogų. O mano subjektyvia nuomone, “Mūsų Kretinga” grupė yra ne valdžia, o platforma, kurioje gyventojai gali prisibelsti į Jūsų širdis, jeigu to nepavyksta padaryti privačiai.
Ir galiausiai, dažnai sulaukiu replikų dėl savo komentarų ar pasisakymų, kad kaip administratorei man nederėtų įsitraukti į diskusiją ir reikšti savo nuomonės. Tad labai atsiprašau visų, kuriuos mano komentarai įžeidė ar įžeidžia – esu jauna ir naujokė grupėje, todėl natūralu, kad darau klaidų ir darysiu jas ateityje, bet toks gyvenimas. Jeigu matau poreikį, į diskusiją įsitraukiu kaip Justė, o ne kaip “Mūsų Kretinga” administratorė, tačiau tik diskusijoje gimsta tiesa.
Todėl raginu visus diskutuoti, dalintis problemomis, tačiau priminti, kad tą darydami, mes turime išlikti taktiški ir etiški.
Pagarbiai
Justė Stonkutė 

Jūsų nuomone, Facebook grupė "Mūsų Kretinga" lojali kuriai nors Kretingos rajono politinei jėgai?

View Results

Loading ... Loading ...

 45,618 peržiūrų (-a)

86% LikesVS
14% Dislikes
3 thoughts on ““Mūsų Kretinga” administratorė Justė: mes lojalūs tik Kretingos gyventojams”
  1. Labai geras post’as. Džiugu, kad yra pastabių ir reaguojančių žmonių rajone!

  2. „Prie “Mūsų Kretinga” komandos prisijungiau ganėtinai neseniai ir niekam nėra paslaptis, kad esu šios, Facebook platformoje esančios, grupės administratorė”. Aš ir galvoju, kodėl seniau ramu buvo, o dabar – pjautynės, kategoriški pasisakymai, skaldymasis. Na, Juste, iš šalies žiūrint negražiai žiūrisi kai kurie tavo komentarai vyresniems žmonėms. Akcentuoji patyčias, neapykantą ir pan., bet pati gerokai ir iššauki, pamaištauji prieš sistemą – daugumos nuomonę, jei nesutampa su tavąja. Labai jau dažnai akcentuoji esanti grupės administratorė. Kaip żmogui iš šalies tikrai jaučiasi tavo susireikšminimas: ne kaip eilinės grupės narės, o būtent kaip administratorės.

  3. Tikrai nenuoširdus Justės pasisakymas. Nereikėjo teisintis, nes juokingai atrodo. Vyrauja patyčios, kurių jie ale netoleruoja, vyrauja viena nuomonė, kuri tinka tik “tai” politikų grupei. Tiesiog pavadinimą grupės reikėtų pasikeisti į “Krašto Kretinga”.

Comments are closed.

TAIP PAT SKAITYKITE