8 thoughts on “Apie šįvakar mero Antano Kalniaus socialiniuose tinkluose paskelbtą klyksmą – iš daugiau nei vienos pusės

 1. Timpt vadelės ir skalikas paleistas. Kas tampo laikraštuko vadeles? Palikime tai atsakyti redaktorei. Redaktore, Kretingoje vyrauja gandas, kad E. Viskonto tėvai yra itin geri šeimos draugai su vienu iš Kretingos socdemų patriarchų, kad jis šias pareigas gavo dėl šių ryšių ir dabar yra priverstas atidirbinėti. Galbūt galėtumėte patikrinti ar tai tiesa? Visgi, ryšis su šia politine spalva pas Jus, anot kretingiškių, yra juntamas nuo seno.

 2. Oj, darbar padėjėjas tai jau miesto valdovas ir meras nieko pats nemoka ir gyvenime nepasiekęs. Jei ką jis buvo išrinktas be A.Baraukos pagalbos – o dabar tokie pigūs teiginiai primenant savo nuomonę.
  Man labiau įdomų pagal kieno gaires šitas straipsnis parašytas… Nebus kokio Bajoro

 3. “Todėl Kretingoje šitiek metų ir stringa statybos, nesugebama užbaigti pradėtų projektų.” – E. Viskontas.

  Ką tai reiškia? Kur logika? Ar tai reiškia, kad ankstesnių kadencijų taryba su buvusiu merais ir adm. direktoriais dirbo geriau ir jokių statybų problemų nebuvo, ar, kad dabartinis meras pradėjo visas šias užsitęsusias statybas ir niekaip nebaigia “specialiai”, nes visa dabartinė taryba, jei netrukdytų meras, tuoj pat viską padarytų čiki čiki?
  Kam tokios kalbos? Net “tarp eilučių” nebereikia skaityti – tai patyčios iš skaitytojų, lyg visi durneliai būtume – ką bepasakys, viskuom tikėkite! Nors.., gal ir gerai, kad naujoji dauguma (tiksliau senoji brolija ) nesupranta, kad senais tarybiniais metodais valdyti viešuosius ryšius jau nebeveiksminga, viešumas viską “pastato į vietas”, žmonės nebe durneliai, kuriems bet koks straipsniukas sueis, suvalgys ir užmirš. Deja deja, ne taip yra, kaip norisi 🙂 . Obettačiau – per tokius įvykius daug kas išaiškėja. Ir politikai “apsišviečia”, ir jų padėjėjai, pagaliau ir medija save prisistato 🙂 – gi esame mažas miestelis, visi viens kitą pažįstam ir neprotinga makaronus kabinti rinkėjams, nes jie, makaronai – sugrįžta ant kalbėtojų ausų.

 4. Kretingos politika jau manęs seniai nebestebina. Gal šiek tiek mano pirmas neakivaizdinis susipažininimas su naujuoju savivaldybės administracijos Direktoriumi E. Viskontu, tiksliau jo mintimis ” Švyturiui”. Dar neapšilęs kojų vaikinukas pareiškia- “Todėl Kretingoje šitiek metų ir stringa statybos, nesugebama užbaigti pradėtų projektų. “- ir juodai susimauna- Kretingoje statybos stringa jau bene 20 metų! Kalnius, kurį , atidirbant už postą, reikia užpulti- tik 2 metus. Žymusis komunistų teoretikas V. Leninas yra sakęs- ” geriausia ginyba yra puolimas”. Dėl to savivaldybės administracijos direktoriaus akcija yra suprantama. Blogiau, kad toliau direktorius moko merą politinės kultūros-” Esu priblokštas, kaip galima šitaip nesilaikyti politinio kodekso ir nesuprasti, kas yra politika. Juk politika – derybų menas”. Direktorius per neapsižiūrėjimą matomai pasinaudojo Rusijos bolševikų ir jų palikuonių rajono taryboje pamirštų anų laikų demagoginiu kodeksu. Netoli, oi netoli E. Viskontai nužygiuosi su tokiais “derybininko” sugebėjimais…

 5. Ponas vicemere suzlugdete Ab Akmena dabar keliate savivaldybeje bangas turit pieskomobili ir vaikciokit kur kojos nesa

 6. O kai jie nesiliovė jo klausę, jis atsitiesė ir tarė jiems: ” Kas jūsų yra be nuodėmės, pirmas temetie į ją akmenį!” Jon. 8:7

 7. Nuoširdžiai sakau – man gėda skaityti ir klausyti mūsų valdžios “santa barbaras”. Jeigu nesugebate susitarti ir dirbti žmonių labui, kam jūs ir esat išrinkti, eikit lauk.

 8. O geriau sutvarkykit Kretingos karo frontą, kurį pridirbot centre. Dar to betrūksta, kad į centrą suvažiuotų Kalnius ir visa dauguma su tankais, šarvuočiais ir automatais ir sukeltų pirmajį Kretingos karą.

Comments are closed.

TAIP PAT SKAITYKITE