Konstantinas Skierus.

Pirmadienio vakarą www.svyturiolaikrastis.lt paskelbta Kretingos rajono tarybos nario Konstantino Skieraus nuomonė “Konstantinas Skierus: kaip man kilo mintis “uždaryti” Kretingą ir kodėl merui nerūpi tikros problemos?” sulaukė didžiulio atgarsio socialiniuose tinkluose su krūva neigiamų, netgi žeminančių komentarų. 

Šį rytą redakcijai paskambinęs Tarybos narys pasakė nesitikėjęs tokių žeminančių užgauliojimų, viešai reiškiamo žeminimo ne tik dėl savo nuomonės, bet ir dėl savo amžiaus, todėl paprašė  ištrinti jo nuomonę. Kaip “Švyturiui” sakė K. Skierus, užgauliojančius komentarus sunkiausia atlaikyti jo šeimai – todėl ir kreipęsis į redakciją su šiuo prašymu.

Kadangi šis tekstas nebuvo mūsų – autoriaus prašymu tekstą ištrynėme.

Primename, kad K. Skierus pateikė atsakomąją nuomonę į mero Antano Kalniaus kritiką jo (K. Skieraus) pateiktam siūlymui sudaryti sąlygas kitose savivaldybėse gyvenantiems Kretingos rajono įmonių darbuotojams dirbti nuotoliniu būdu.

Po www.svyturiolaikrastis.lt ir Facebook “Švyturio laikraštis” paskelbtos nuomonės komentaruose, redakcijos nuomone, Tarybos nariui kaip viešam asmeniui skirta padidinta kritika neperžengė etikos ribų, todėl jų ir netrynėme.

Už kituose socialiniuose tinkluose ar Facebook grupėse po mūsų įrašais skelbiamus komentarus redakcija neprisiima atsakomybės.

Savo skaitytojų prašome nuomonę reikšti etiškai.

 

 

 99,598 peržiūrų (-a)

20% LikesVS
80% Dislikes
One thought on “Konstantinas Skierus paprašė ištrinti savo nuomonę”
  1. Į užtarnautą poilsį ,,skierui,,o ne tokias nesąmones skleisti.Msnau su proteliu jam jau ne kažkas.

Comments are closed.

TAIP PAT SKAITYKITE