9 thoughts on “Gyventojai meldžia mero pagalbos, o verslas šiems grasina teismais

  1. Ponas Kalnius už verslą..
    Pats taip sakė – girdėjau.. O tai reiškia, kad jam apsoliučiai ‘nusišvilpti’ ant rinkėjų.. Teko pabūti tuose soduose. Triukšmas toks, kad kieme neįma noma susikalbėti… Ką valdininkai manė, kai dėjo parašus? Kur apsauginės zonos?.. Matyt, gavo naudos, todėl ir už verslą. Politikoje turbūt, kaip tame sename animaciniame filmuke: – Maištininkas žuvo šlovė drakonui. Turiu omeny, kai vienas alkanas politikas pakeičiamas kiti po rinkimų..

  2. Tai gal tom trims savaitėms steponas pasikeist namais norėtų. 😀 negyvanu ten, bet uzjaučiu gyvenančius.

  3. Bet juk žmonės nepriklausomai nuo to kokia buvo/yra sklypo kaina, pirko sau gyvenimui ateičiai. Verslas kurėsi vėliau. Tai verslas ir turi taikytis prie kaiminystėje ęsančių gyventojų.

  4. Sunku verslui Kretingoje, kur tik besikurtų, vis kažkam trukdo ir sulaukia pasipriešinimo, bet įdomu iš kur tada šiame rajone turi atsirasti darbo vietos ir mokami mokesčiai ? O gal Kretingai darbo vietų ir nereikia ? Gyventojai prieš pirkdami manau aiškiai žinojo, jog šalia pramoninės žemės sklypai, tai ko galėjo tikėtis, jog ten nieko nebus ir mišką užsodins ? 🙂 Prieš perkant reiktų irgi truputi pasidomėti ir pagalvoti ką perki.

  5. Sunku verslui Kretingoje, kur tik besikurtų, vis kažkam trukdo ir sulaukia pasipriešinimo, bet įdomu iš kur tada šiame rajone turi atsirasti darbo vietos ir mokami mokesčiai ? O gal Kretingai darbo vietų ir nereikia ? Gyventojai prieš pirkdami manau aiškiai žinojo, jog šalia pramoninės žemės sklypai, tai ko galėjo tikėtis, jog ten nieko nebus ir mišką užsodins ? 🙂 Prieš perkant reiktų irgi truputi pasidomėti ir pagalvoti ką perki.

  6. Neveltui yra, kuriami miegamieji rajonai, nori gyventi soduose? Verslo zonoje? Tada susitaikyk su pasėkmėmis. Įmonė per metus tikriausiai PVM sugeneruoja daugiau nei tie gyventojai kada nors pllsugeneruos per visą savo gyvenimą 😀😀😀 Todėl nejuokinkit su savo skundais ir prašymais.

Comments are closed.

TAIP PAT SKAITYKITE