Antrajame rinkimų į Seimą ture Mėguvos ir Kuršo apygardų rinkėjai iš anksto balsuoja žymiai aktyviau nei per pirmąjį turą.

Įpusėjusio išankstinio balsavimo Seimo rinkimų antrajame ture rezultatai rodo, jog Mėguvos ir Kuršo vienmandatėse rinkimų apygardose, kaip ir visoje Lietuvoje, rinkėjai už pasirinktus kandidatus savo balsus atiduoda daug aktyviau nei pirmajame ture. 

Mėguvos rinkimų apygardos komisijos duomenimis, trečiadienį, apie 16 val., savo balsus jau buvo atidavę 1616 rinkėjų, o pirmajame ture per tris pirmąsias išsankstinio balsavimo dienas šioje apygardoje balsavo 1456 rinkėjai.

Mėguvos rinkimų apygardos komisijos pirmininkas Virgilijus Beržanskis „Švyturiui“ teigė, jog aktyvumo padidėjimas yra akivaizdus.

„Rinkėjų balsuoti ateina daugiau nei per pirmąjį turą. Be to, balsavimo procesas vyksta greičiau, nes yra tik vienas balsavimo biuletenis. Todėl ir eilėse nereikia ilgai laukti“, – sakė V. Beržanskis.

Pasak komisijos pirmininko, jokių pažeidimų ar kokių nors nekslandumų neužfiksuota.

Mėguvos rinkimų apygardos rinkėjų sąraše yra 32 tūkst. 647 rinkėjai. Ar keisis ir kaip keisis jų aktyvumas kitomis išankstinio balsavimo dienomis, V. Beržanskis neprognozavo.

Kuršo rinkimų apygardoje iki trečiadienio 16 val. balsavo 822 rinkėjai. Pasak rinkimų komisijos pirmininko Mindaugo Mickaus, čia irgi pastebimas didesnis rinkėjų aktyvumas.

Per pirmąsias tris išankstinio balsavimo dienas pirmajame ture balstuoti atėjo 1457 rinkėjai.

„Kol kas rinkėjų aktyvumas yra didesnis nei buvo per pirmąjį rinkimų turą, tačiau kai bus likusiomis dienomis, prognozuoti sunku. Vis dėlto manau, kad jis bus didesnis, nes žmonės ateina nuolat“, – sakė M. Mickus.

Kokių nors konfliktinių situacijų Kuršo rinkimų apygardos komisija irgi kol kas neužfiksavo.

Šios rinkimų apygardos sąrašuose iš viso yra 37 tūkst. 504 rinkėjai.

 21,362 peržiūrų (-a)

100% LikesVS
0% Dislikes
2 thoughts on “Kretingiškiai antrajame rinkimų ture iš anksto balsuoja žymiai aktyviau nei prieš dvi savaites”
  1. Vėl vyriokas prie stalo auklėti norėjo Palangoje, paklausti nevalia, teko nusodinti. Aplinka labai graži savivaldybėje, darbuotojų daug, žmonių dar daugiau.

  2. Nesuprantu kaip p. Žiubrys gali būti nepartinis kandidatas, jeigu valstiečiai apmoka reklamą? Pagal kieno gi dudelę šoksi 🙂

Comments are closed.

TAIP PAT SKAITYKITE