Teisėjo sprendimai sukėlė daug abejonių, vienas iš jų – Ričardui Šveikauskui (kairėje) parodyta antroji geltona kortelė. ReAl moments nuotr.

LFF 1-oje lygoje rungtyniaujanti Kretingos „Minijos“ komanda 7 turo rungtynėse išvykoje rezultatu 1-3 nusileido Vilniaus „Žalgirio B“ ekipai.

Apylygis kėlinys
Rungtynės Vilniuje LFF stadione prasidėjo apylygiai. Visą pirmąjį kėlinį kiekviename aikštės centimetre netrūko kietos kovos. Pirmąją realią progą pasižymėti įvarčiu apie 15-ą rungtynių minutę turėjo „minijiečiai“. Po standartinės situacijos ir Ričardo Šveikausko perdavimo iš kelių metrų, greta virpsto smūgiavo Deividas Šiuša.
Iki pirmosios rungtynių pusės likus rungtyniauti 10 minučių tas pats R. Šveikauskas vėl po standartinės situacijos smūgiavo galva, tačiau „Žalgirio B“ komandą išgelbėjo puikiai sužaidęs vartininkas.

Abejotinas teisėjo sprendimas
Vos prasidėjus antrajam rungtynių kėliniui įvyko epizodas, pakeitęs visą vaizdą aikštėje. Apie 20 m nuo „Minijos“ vartų rungtynių teisėjas užfiksavo labai abejotiną pražangą Ričardui Šveikauskui ir dar negana to, parodė „minijiečiui“ antrą geltoną kortelę. Ir taip iki šio epizodo puikiai gynyboje rungtyniavusius mūsų miesto futbolininkus paliko mažumoje.
Varžovai puikiu baudos smūgiu pasiuntė kamuolį po virpstu, tačiau „kretingiškius“ puikiu akrobatiniu šuoliu išgelbėjo vartininkas Eimantas Brezgys. Atsivėrusias erdves „Žalgirio B“ ekipa išnaudojo 60-ą minutę, kai po perdavimo iš aikštės krašto pasižymėjo saugas Danielius Zybartas. Praleidę įvartį „minijiečiai“ rankų nenuleido ir toliau kantriai gindamiesi laukė savųjų progų kontraatakose. 84 -ą minutę kantrybė atnešė savųjų vaisių. Po Neilo Urbos perdavimo vienas prieš „Žalgirio B“ vartininką atsidūrė Shogo Osawa ir rezultatą išlygino.
Vos prasidėjus teisėjo pridėtam laikui „vilniečiai“ dar kartą pasinaudojo atsivėrusiomis erdvėmis ir įvarčių sąskaitą papildė rezultatyviausias Pirmos lygos žaidėjas Meinardas Mikulėnas. Tiksint paskutinėms rungtynių sekundėms „Minija“ gausiomis pajėgomis pasileido lyginti rungtynių rezultato ir praleido dar vieną įvartį, kai visiškai vienas prieš Eimantą Brezgį atsidūrė pavojingasis „vilniečių“ puolėjas M. Mikulėnas.

Praleis šeštadienio rugtynes
„Iki to abejotino teisėjo sprendimo varžovams neleidom nieko sukurti. Tos geltono kortelės, mano manymu, neturėjo būti – net ir pražanga abejotina, – sakė „Minijos” treneris Gvidas Juška. – Tai pakeitė visą rungtynių eigą ir ritmą. Buvome priversti atsitraukti ir žaisti antru numeriu. Vis dėlto džiaugiuosi, kad vaikinai parodė charakterį ir sugebėjo būdami mažumoje išlyginti rezultatą. Tik labai apmaudu, kad šį sezoną trijose iš 7 rungtynių praleidžiame įvarčius per pridėtą laiką ir tai kainuoja mums taškus. Ir šį sezoną netrūko abejotinų teisėjų sprendimų. Ateinantį šeštadienį komandai negalės padėti ne tik R. Šveikauskas, bet ir kapitonas Ainis Vilavičius, užsidirbęs ketvirtą geltoną kortelę.”
„Minijos“ sudėtis: Eimantas Brezgys, Deividas Šiuša, Ričardas Šveikauskas, Solibekas Karimovas, Ainis Vilavičius (kapitonas), Simonas Juška, Neilas Urba, Valdas Jašmontas, Germanas Vaniuchinas, Boburbekas Farhadovas, Shogo Osawa. Po keitimo: Dominykas Jakočiūnas, Laurynas Bauža, Gustas Gumbaravičius.
Kitas rungtynes Kretingos „Minija“ žais gegužės 15 d. savo aikštėje prieš Panevėžio „Panevėžio B“ ekipą, kuri per 7 rungtynes yra pasiekusi 4 pergales. Dvikovos pradžia Kretingos miesto stadione 14 val.

25,356 peržiūrų (-a)

25% LikesVS
75% Dislikes
One thought on “Po abejotino teisėjo sprendimo Vilniuje – kardinaliai pasikeitusi rugtynių eiga”
  1. Nekorektiškas laikraščio redaktorių elgesys, prie tokių kaltinimų įkelti kitų rungtynių teisėjų nuotrauką.