Didžiųjų atliekų surinkimo ir išvežimo grafikas 2021 m. 08-12 mėn.

Didžiosios atliekos – stambūs buities apyvokos daiktai: baldai (kėdės, lovos, spintos, stalai, komodos ir kt.), mediniai langų rėmai ir durys (be stiklo), medinės plokštės, dviračiai, kilimai, čiužiniai, automobilinės kėdutės, vežimėliai ir kitos namų ūkyje susidarančios didelių matmenų nepavojingos atliekos, kurios dėl savo dydžio negali būti metamos į mišrių komunalinių atliekų surinkimo konteinerius.
Didžiosioms atliekoms nepriskiriamos statybos ir griovimo atliekos (betonas, plytos, plytelės, santechnikos įranga ir prietaisai), buityje susidarančios pavojingos, elektros ir elektroninės įrangos atliekos, naudotos padangos.

Stiklo pakuočių ir visų pakuočių, išskyrus stiklo, išvežimo grafikas iš privačių valdų 2021 metais (7-12 mėn.)

Pakuočių atliekų konteineriai yra skirti tik pakuočių atliekoms (popierinėms, plastikinėms, kombinuotoms ir metalinėms). Mišrias, statybines, žaliąsias ir kitas buityje nebenaudojamų daiktų atliekas būtina tvarkyti atitinkamai pagal šių atliekų tvarkymui keliamus reikalavimus.

Sį „Kretingos Komunalininkas“ Mišrių Komunalinių Atliekų Konteinerių Išvežimo Grafikas 2021 M. (07-12 Mėn.)

PASTABOS:
– Konteineriai iš individualių valdų išstumiami prie gatvės arba sutartos su vežėju jų paėmimo vietos iki 7 val. ryto, nustatyto maršruto dieną.
– Primename, kad į mišrių komunalinių atliekų surinkimo konteinerius draudžiama pilti žemes, želdinių priežiūros ir tvarkymo atliekas, statybos ir griovimo atliekas, chemines buities, apdailos ir kitas medžiagas, skystas atliekas, degančias ar karštas atliekas, pakuočių atliekas, pavojingas atliekas.
– Didžiąsias atliekas daugiabučių namų gyventojai turi palikti prie kolektyvinių mišrių komunalinių atliekų konteinerių, o individualių valdų gyventojai prie važiuojamosios kelio dalies (kur įprastai paliekami konteineriai ištuštinimui) iki 7 val. ryto, nustatyto maršruto dieną.
– Kretingos mieste didžiosios atliekos iš kolektyvinių konteinerių aikštelių surenkamos kiekvieną pirmadienį iki 8 val. ryto. Kad užtikrinti prie daugiabučių namų esančių kolektyvinių konteinerių aikštelių tvarką, prašome gyventojų būti supratingiems ir buityje susidariusias didžiąsias atliekas atnešti ir palikti ne anksčiau kaip sekmadienį.
– Atkreipiame dėmesį, kad neturint galimybės didžiųjų atliekų palikti surinkimo vietose, jų surinkimo dieną, atliekas galima pristatyti į Ankštakių didžiųjų atliekų surinkimo aikštelę darbo laiku: II-V 9:00-18:00 val., VI 10:00-14:00 val. Ankštakių aikštelės telefonas pasiteirauti: 8-630-08993.
– Primename, kad kiekvienas rajono gyventojas, mokantis vietinę rinkliavą už atliekų tvarkymą, gali nemokamai į Ankštakių aikštelę atiduoti iki 5 vnt. naudotų padangų ir 250 kg statybinių atliekų, per metus.
– Dėl sulūžusio konteinerio pakeitimo, neišvežtų atliekų, dėl naujo konteinerio suteikimo prašome kreiptis el. p. atliekos@kretkom.lt, nurodant problemą ir kontaktinius duomenis.
– Bendra informacija teikiama tel. 8 445 78608, el. p. info@kretkom.lt arba adresu Vytauto g. 118, Kretinga.

 25,024 peržiūrų (-a)

83% LikesVS
17% Dislikes
One thought on “Atliekų išvežimo grafikai mieste ir rajono seniūnijose”

Comments are closed.

TAIP PAT SKAITYKITE