Jaunatviška energija, politine patirtimi ir savo sričių profesionalų suvienytas Lietuvos socialdemokratų partijos kandidatų Kretingos skyriaus sąrašas yra vienijanti jėga, kuri prisiims atsakomybę, sugrąžins stabilumą ir atneš pokyčius, įsipareigodami:

  • Vykdyti socialiai atsakingą politiką. Peržiūrėsime ir pakeisime savivaldybės bei socialinio būsto skyrimo tvarką, inicijuosime sprendimus, kuriais būstą gaus labiausiai socialiai pažeidžiami rajono gyventojai. Prioritetą teiksime naujų socialinių būstų įsigijimui.
  • Ginti negalią turinčių žmonių interesus. Užtikrinsime negalią turinčių žmonių galimybes tinkamai lankytis visuose visuomeniniuose objektuose ir viešosiose erdvėse, sukuriant tam pritaikytą infrastruktūrą.
  • Sukurti jaunų šeimų rėmimo programą. Inicijuosime sprendimo projektus, kuriais bus remiamos jaunos šeimos, deklaravusios savo gyvenamąją vietą mūsų rajone. Sieksime į rajoną grąžinti išvykusius jaunus specialistus, sukursime realiai veikiančias gydytojų ir mokytojų pritraukimo programas.
  • Užtikrinti tinkamą švietimo prieinamumą. Spręsdami problemą dėl vietų darželiuose trūkumo, inicijuosime naujo darželio statybas.
  • Įgyvendinti ambicingą daugiabučių gyvenamųjų namų tvarkymo programą. Spręsime daugiabučių namų kiemų tvarkymo problemą ir teiksime sprendimus, didinant savivaldybės prisidėjimą prie daugiabučių kiemų tvarkymo. Dėmesys – daugiabučių renovacijos procesui.
  • Optimizuoti savivaldybės valdomų įmonių veiklą. Inicijuosime valdomų įmonių veiklos pokyčius, sukuriant vieno langelio principais paremtą sistemą, kokybiškam rajono gyventojų aptarnavimui.
  • Sukurti saugią ir švarią aplinką. Inicijuosime viešosios tvarkos organizavimo pokyčius, stengdamiesi atliepti socialiai pažeidžiamų žmonių poreikius. Sukursime jaukų ir saugų miestą ne tik gyventojams, bet ir miesto svečiams.

Pagrindinis mūsų tikslas – Kretinga pirmaujantis rajonas Vakarų Lietuvoje, kuriame gera gyventi, patogu naudotis sukurta infrastruktūra bei lengva kurti darbo vietas.

Politinė reklama. Bus apmokėta iš Lietuvos socialdemokratų partijos Kretingos skyriaus politinės kampanijos sąskaitos. Užs. Nr. 4580.

 15,702 peržiūrų (-a)

100% LikesVS
0% Dislikes
One thought on “Kandidatas į merus Egidijus VISKONTAS: “Kretingos Socialdemokratai dalyvauja rinkimuose su skyriaus programa, kurioje stabilumas, vienijanti politika ir aiškūs prioritetai””
  1. vieninteliai tai socdemai kurie dar apie darbus kalba, kitu isvis nesimate. aj nu dar vlastieciai bet aniem martisauskiene trukdo labiau nei paded

Comments are closed.

TAIP PAT SKAITYKITE