Dviejų mažamečių dukrelių nuskandinimu įtariama mergaičių motina vis dar ligoninėje. Skelbiama, kad policijos pareigūnams pavyko apklausti įvykio liudininkus, taip pat – tragiško incidento metu namuose buvusį mergaičių tėvą.
Moteriai suteiktas įtariamosios statusas, prokurorai planuoja kreiptis į teismą dėl psichologinės-psichiatrinės ekspertizės skyrimo.

„Taip, yra įtariamoji, nes surašytas įtarimas. Įtariamosios statusas yra suteiktas. Ar galima apklausti, nuspręs medikai. Ji tebėra ligoninėje, ji gydoma toliau. Mes surinksim medžiagą, o ekspertai pasakys, kokia jos būklė, gal kokias priežastis pasakys“, – naujienų agentūrai BNS trečiadienį sakė bylos tyrimą kontroliuojantis Vilniaus apygardos prokuratūros prokuroras Gintas Vaičiūnas.

„Jam irgi šokas“, – BNS sakė prokuroras. G.Vaičiūnas tvirtino, kad šiuo metu sunku atsakyti, ar savo vaikus, kaip įtariama, nuskandinusi moteris yra pakaltinama. Pasak jo, į šį klausimą, jei toks iškils, galima bus atsakyti vėliau.  „Gavome tam tikras pirmines medikų išvadas ir jų pagrindu kreipsimės į teismą. Prašysime skirti asmeniui psichiatrinę-psichologinę ekspertizę“, – naujienų agentūrai ELTA teigė prokuroras.

Teisėsaugos duomenimis, sekmadienį, Neries upėje, pastebėta neadekvačiai besielgianti moteris ir vandenyje skęstanti mergytė (gim. 2020 m.). Mažemetis vaikas buvo gaivinamas atvykusių greitosios medicinos pagalbos darbuotojų, tačiau mirė. Vėliau upėje rasta kita nuskendusi mergytė (gim. 2022 m.).

Įtariamoji (gim. 1987 m.), Policijos departamento Personalo administravimo skyriaus darbuotoja (ne pareigūnė, nuo 2021 m. sausio esanti vaiko priežiūros atostogose) dėl sveikatos sutrikimo paguldyta į ligoninę. Anot policijos, keliama versija, kad moteris, norėdama nusižudyti, sąmoningai skandino savo vaikus. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl savo šeimos nario nužudymo, taip pat dėl bejėgiškos būklės žmogaus nužudymo. Pagal Baudžiamąjį kodeksą, už šiuos nusikaltimus baudžiama laisvės atėmimu nuo aštuonerių iki 20 metų arba laisvės atėmimu iki gyvos galvos.

Pagal Lrytas.lt

 10,728 peržiūrų (-a)

0% LikesVS
100% Dislikes
One thought on “Po dviejų sesučių tragedijos apklaustas jų tėvas: jam šokas”
  1. Ar negalima rasti, kas privede ja prie tokios busenos ir irgi traukti atsakomyben?

Comments are closed.