Žmogiškumas nėra jokios tautos nuosavybė. Tokia savybė yra būdinga konkretiems žmonėms iš visų tautybių. Taip ir žiaurumas bei noras žudyti nėra tautos bruožas. Lietuviai nėra žydšaudžiai. Žydai – nėra lietuvių trėmėjai ar žudikai. Tik yra vienas BET – istorija taip susiklostė, kad tarp lietuvius trėmusių ir represavusių bei su sovietais kolaboravusių buvo nemažai žydų ir kažkodėl jų įvardijimas siejamas su antisemitizmu. Nusprendžiau apie tai prabilti, nes antisemitizmas Lietuvoje virto KGB palikuonių įrankiu, gebančiu sunaikinti visus nepatogius ir nepriimtinus. Nušluoti “žemaitaičius” iš akiračio dar iki kitų metų rinkimų.

Taip, konservai ir liberalai – sovietmečio kgbistų anūkų iniciatyva – absoliučiai vienašališkai nusprendė pradėti apkaltą man. Vienašališkai, nes visa opozicija (nors ir laiko žemaitaitį šunsnukiu kaip reikiant) nusprendė, kad ši apkalta yra neteisėtas veiksmas. Ir nuo visuomenės priklauso, ar tai kgbistų anūkų savižudybė, ar tai vienatinės valdžios įsiviešpatavimas Lietuvoje ilgam.

O juk viskas prasidėjo nuo to, kad vaizdinga folkloro skaičiuote priminiau, kad mokyklų griauti nevalia – nei Putinui, nei žydams. Ir prasidėjo… Negalėjo manęs prikirpti dėl jokio kito mano pareiškimo – o juk būta labai aštrių.

Kibo KGB anūkų elitas, pajuto, kad jau Žemaitaitį galima suėsti po antisemitizmo vėliava. Čia galima apsimesti, kad tarptautinė žydų bendruomenė irgi smerkia Žemaitaitį. Nemanau. Ok, na jei jau taip – tuomet nusprendžiau priminti visus konkrečius žydus, kurie prisidėjo prie Lietuvos trėmimo ir žudymo. Ir labai tikiuosi kad po apkaltos proceso taps skaidriu ir KGB palikuonių tąsa šalies valdžioje. Gal tuomet, kai įvardinsime konkrečius galvažudžius, lietuviai ir žydai sutars ir draugaus tūkstantį metų – o kgb struktūra lietuvoje, kad ir kokios tautybės, išnyks visiems laikams.

Tik priminsiu, kad lietuviai NKVD ir KGB pastangomis yra paversti žydšaudžių tauta, o šio įvaizdžio autoriai didele dalimi yra aukšti sovietinių struktūrų atstovai – žydai, kurių nemaža dalis yra daug prisidėję prie lietuvių represijų.

Matote čia antisemitizmą? Smagu, kad kartais tyliai prisimenama, jog lietuviai yra ir didieji žydų gelbėtojai, o daugybė žydų nepasidavė sovietų raginimams naikinti lietuvius.

Pasikartosiu – nekenčiu antisemitų, neneigiu Holokausto, tiesiog noriu, kad būtų pasakyta visa tiesa apie minėtą baisų laikotarpį. Tik tada suvoksime tikrąją to meto tragediją. Holokaustas buvo daug didesnis ir baisesnis nei žmogaus protas gali įsivaizduoti, jis palietė daugybę tautų. Lietuvius taip pat.

Mano tikslas yra išsiaiškinti ir išryškinti labai konkrečius ypatingai įtakingus represijų autorius, nes dabar teisuolių ir Holokausto aukų šydas apsaugo ir tuos, kurių saugoti neturėtų nei lietuviai nei patys žydai. Dar daugiau – dažnai juos saugo valdžios mandatas.

Tebūnie tai deramas atpildas tokiems kaip Slavinas ar Gladkovas. Tebūnie kgbistų anūkai ir iš kartos į kartą pastatomi kadrai jau kitais metais tautos balsais būna išspirti lauk nuo šalies vairo.

Per šiuos niekšus nesinuodykime antisemitizmu ir su pagarba prisiminkime tokius puikius žydus kaip Jakovas Gensas – štai tokius žydus aš gerbiu ir jais didžiuojuosi!

 6,993 peržiūrų (-a)

60% LikesVS
40% Dislikes
4 thoughts on “Lūžio taškas: išlaisvinkim tiesą ir sunaikinkim antisemitizmą!!!”
  1. Netikiu savo akim. Įsileidot tipo politiką į savo puslapį, kuris skaldo tautą .Kieno užsakymą vykdo šis ,, teisuolis”.Supriešinta tauta yra silpna.Ten už Nemuno kitoje pusėje kažkas iš džiaugsmo ploja.Nu Švytury .Nu žemiau plintuso!

  2. O man patiko. Taikliai ir laiku. Turi žmonės praregėt. Pagarba Žemaitaičiui. Gal kelsis Kretingoi Seimo rinkimuose

  3. Dr who.Ką turi žmonės praregėt?Parašyk aiškiai.Tai dar su Žemaitaičiu Širinskienę ir Gražulį pasikviesk.Juk tipo jie kaip ,, nauji mesijai”.

  4. Žemaitaitis yra politikas ir sumaniai plaukia populizmo bangele. Jo liaudiškumas ir paprastumas pataikauja vulgariam nacionalizmui. O Švyturiui turėtų būti gėda. Šis žmogus užtraukė Lietuvai gėdą ir šiaip šleikštu jį skaityti.

Comments are closed.

TAIP PAT SKAITYKITE