Vasario 29 dieną prie Kretingos r. savivaldybės į piketą vėl rinksis darbėniškiai bei visi, kurie nepritaria chemijos gamyklos statybai. Ketvirtadienį rajono taryba turi priimti sprendimą ar vandenilio ir metanolio gamykla Darbėnuose galima, ar ne. Ar Kretingos kraštas liks prie strateginio plėtros plano, kurio prioritetas turizmas ir reakreacija. Iniciatyvinė grupė kviečia visus, kurie neabejingi krašto ateičiai ateiti ir padėti Tarybai apsispręsti.
Kaip „Švyturio“ redakcijai sakė vienas iš iniciatyvinės grupės lyderių Kęstutis Kulesius, šiuo piketu bus siekiama, kad Tarybos posėdžio darbotvarkėje įtrauktas klausimas „Dėl nepritarimo vandenilio ir metanolio gamyklos Kretingos r. savivaldybėje, Darbėnų seniūnijoje, Auksūdžio kaime statybai“ būtų ir priimtas.
Nutarime be kita ko rašoma: „atsižvelgdama į tai, kad Strateginiame veiklos plane nėra numatyta chemijos pramonė, kuri visiškai nedera su nustatytais Kretingos rajono vystymosi prioritetais ir tikslais, atsižvelgdama į tai, kad chemijos pramonės atsiradimas sumažintų galimybę darniai toliau plėtoti turizmą, aukštos pridėtinės vertės verslą bei rajono patrauklumą investicijoms, darbo vietų kūrimui šiose ekologinio verslo srityse bei apribotų galimybę ateityje įgyvendinti Strateginio plėtros plano viziją: „Kretingos rajonas – vakarų Lietuvos gerovės kraštas, kuriame darniai sąveikauja vietos bendruomenės ir gamta“, gerbdama ir vertindama daugiau nei septynių tūkstančių Kretingos rajono bei gretimų savivaldybių gyventojų raštu išreikštą nuomonę prieš vandenilio ir metanolio gamyklos statybą šalia Darbėnų miestelio, Kretingos rajone, savivaldybės taryba nusprendžia nepritarti vandenilio ir metanolio gamyklos statybai“.

Plačiau skaitykite rytojaus laikraštyje “Švyturys”.

 865 peržiūrų (-a)

75% LikesVS
25% Dislikes
One thought on “Piketas prie Kretingos r. savivaldybės. Ar Taryba priims teisingą sprendimą?”
  1. Patogiau gauti pašalpas nei dirbti. Kam Kretingai į reikalingi fabrikai? Dirbantis žmogus neturi laiko piketams. Paaidomekite kiek piketuotojų gauna pasalpas.

Comments are closed.

TAIP PAT SKAITYKITE