Kryžiažodžio laimėtojas Klaipėdietis Mindaugas Blagnis.

Dar vienas „Švyturio“ kryžiažodžio laimėtojas – Mindaugas Blagnis, Klaipėdos turizmo mokyklos dėstytojas.
„Nuo vaikystės vasaras prisimenu pas močiutę. Kai pas ją važiuodavau, pamenu, kaip ji „Švyturį“ vadindavo žemaitiškai „Švytra“. Vis sakydavo: „Tėn ont pečiaus“. Man, vaikui, smalsu būdavo. Pavartydavau, paspręsdavau ir kryžiažodžius. Šis laikraštis man ir asocijuojasi su šiltais vaikystės prisiminimais“, – pasakoja Mindaugas.
„Nors esu klaipėdietis, galiu pasakyt, kad taip, Kretingą esu įsimylėjęs… Vienuolyną, bažnyčią… Net pagalvoju ir apie atsikėlimą čia gyventi“, – prisipažįsta.
Mindaugo žmona Rima iš Salantų. Būtent ji ir pastebėjusi jo pavardę „Švyturyje“ prie kryžiažodžio laimėtojų. Tačiau pastebėjo ne iš karto. Pats Mindaugas į Salantus pas uošvius nebuvo užsukęs…
„Bet gerai, kad žmonės praktiški, neišmeta laikraščių. Ant jų mano žmona Rima džiovino moliūgų sėklas. Taip ji, bežiūrėdama į moliūgų sėklas, pamatė kamputy mano vardą ir pavardę, tad atsiuntė man nuotrauką! Taip ir sužinojau apie laimėjimą“, – užbaigia smagų pasakojimą Mindaugas.
Laikraščio pašnekovas prisipažįsta, kad yra azartiškas, tad mėgsta dalyvauti visokiuose konkursuose. „Visur mielai dalyvauju. Nuo pat vaikystės pas močiutę paskaitydavau laikraštį. Pats mėgstu spaudą, per ją sužinau krašto naujienas. Tai kuria mano požiūrį apie Kretingą, jei galvoju kada nors čia atsikelti ir visam laikui, žinios iš laikraščio man padeda apsispręsti. Ir apskritai yra įdomu“, – sakė klaipėdietis.

 32,084 peržiūrų (-a)

81% LikesVS
19% Dislikes
One thought on “Kryžiažodį laimėjusio klaipėdiečio vardą laikraštyje pamatė žmona, džiovindama sėklas”

Comments are closed.

TAIP PAT SKAITYKITE