Darbėnai daugiau televizijos dėmesio susilaukė dėl šių nykštukų, o ne dėl vasarą jubiliejiniuose atlaiduose apsilankiusio Prezidento, Socialinių tinklų nuotr.

Teisinga komunikacija šiandien yra galingas įrankis. Aš nuoširdžiai tikėjausi, kad aplink merą susibūrę viešųjų ryšių specialistai padės garsinti Kretingos vardą, rajono gyventojų, mūsų sportininkų menininkų, verslininkų ir kitų kretingiškių pasiekimus visoje Lietuvoje. Deja, taip nenutiko. Už mokesčių mokėtojų pinigus išlaikomų gan gerų specialistų energija ir talentas buvo nukreiptas tiesiog mero įvaizdžio formavimui rajono gyventojų akyse, kitaip tariant – iš karto pradėta ruoštis kitiems savivaldos rinkimams.

O kokį įvaizdį A. Kalnius apie Kretingą yra palikęs sostinėje, ministerijose, savivaldybių asociacijoje – ten, kur turi kalbėti protas, išmintis ir šalia nėra taip vadinamų ,,piarščikų“? Ar tinkamai buvo reprezentuotas Kretingos rajonas praėjusią vasarą, kai šalies Prezidentas Gitanas Nausėda buvo palikti Darbėnuose, nes meras išskubėjo į kitą renginį Vydmantuose? Nesispecializuoju viešųjų ryšių srityje, dėl to ir keliu šiuo klausimus. Manau, tie patys darbėniškiai nušluostė nosis visai mero viešųjų ryšių komandai, kai pasiskelbė kalėdinių nykštukų sostine, o reportažai apie tai buvo parodyti per daugelį žinių tarnybų.

Atspėjusiam, kieno šitos mintys – seniausio Kretingos krašto “Švyturys” išleistas 2021 m. kalendorius su svarbiausiomis Kretingos krašto jubiliejinėmis sukaktimis. 

Savo spėjimą su paaiškinimu, kodėl galvojate būtent taip, kaip galvojate, siųskite iki sausio 11 d. 11 val.

Leidžiame naudotis špargalke – sausio 9 d. “Švyturio” laikraščiu, kur bus paskelbta ne tik šio komentaro autoriaus pavardė, bet išsakyta ir daugiau nuomonių, analizuojant, kodėl iširo Kretingos rajono tarybos valdančioji dauguma.  

Komentaro autorius ir jo šeimos nariai konkurse nedalyvauja. 

 49,843 peržiūrų (-a)

85% LikesVS
15% Dislikes
One thought on “Kaip Darbėnų nykštukai merui nosį nušluostė…”

Comments are closed.

TAIP PAT SKAITYKITE