Tiek socialdemokratų partija, tiek aš asmeniškai, dirbame paprastam žmogui, rūpinamės labiausiai pažeidžiamais asmenimis ir giname kiekvieną, patekusį į bėdą. Artėjantys rinkimai gali atnešti pokyčius, kurie nulems rajono raidą. Jau visai netrukus Kretingos rajono gyventojams bus pristatyta solidi, idėjomis bei realiais būsimais darbais užpildyta mano, kaip kandidato į rajono merus, ir socialdemokratų skyriaus rinkimų programa. Pateiksime savo rajono viziją, savo priemonių planą, idėjas, kuriomis kursime Kretingos rajoną kartu.

Šiandien su Jumis dalinuosi trumposios programos gairėmis, kurios bus išplėtotos ir detaliau aptartos mūsų programiniame leidinyje, kurį pristatysime rajono gyventojams. Tikiu, kad galiu Kretingos rajoną paversti patraukliu, įdomiu, pulsuojančiu ne tik istorija, bet ir patogiu auginti jaunąją kartą.

  • Miesto širdis – Akmenos upės pakrantė. Bus sukurta Akmenos upės pakrantės infrastruktūra, įrengti takai ir vaikų žaidimo aikštelės, sukurta galimybė smulkaus verslo plėtrai.
  • Kretingos rajono sportas – atnaujintame miesto stadione. Bus rekonstruotas centrinis miesto stadionas, atitinkantis aukščiausius standartus ir sukurta galimybė rajono gyventojams sportuoti kokybiškai.
  • Rajono puošmena – modernus turgus. Iš pagrindų bus atnaujintas Kretingos turgus, kuris taps rajono pasididžiavimu ir puošmena.
  • Kokybiškam gyvenimui – sutvarkyti daugiabučių namų kiemai. Bus sudarytos palankios sąlygos bei realios galimybės sutvarkyti daugiabučių namų kiemus patogesniam ir kokybiškam gyvenimui.
  • Patogiam judėjimui – daugiaaukštės automobilių parkavimo aikštelės. Bus išspręsta automobilių parkavimo problema, įrengiant daugiaaukštes automobilių parkavimo aikšteles probleminėse rajono vietose.
  • Pirmaujančiam rajonui – valstybės investicijos. Kovosiu dėl valstybės investicijų į infrastruktūros plėtrą bei dviračių takų ir kelių tiesimą.
  • Darniam darbui – dėmesys verslui. Bus kuriamos priemonės, kurių dėka skatinsime verslo kūrimąsi. Inicijuosiu modernaus viešbučio atsiradimą.
  • Jaukiam poilsiui – saugios ir švarios aplinkos kūrimas. Inicijuosiu viešosios tvarkos organizavimo pokyčius, siekiant atliepti socialiai pažeidžiamų žmonių poreikius. Sukursime jaukų ir saugų miestą ne tik gyventojams, bet ir miesto bei rajono svečiams.

Diplomatija, sukaupta patirtis ir jaunatviška energija leis pritraukti valstybės bei Europos Sąjungos lėšas numatytiems projektams. Mano tikslas – Kretinga pirmaujantis rajonas Vakarų Lietuvoje, kuriame gera gyventi, patogu naudotis sukurta infrastruktūra bei lengva kurti darbo vietas. Esu socialdemokratas, o mano pareiga – gerbti, girdėti ir ginti. Kiekvieną.

Kandidatas į merus Egidijus VISKONTAS

Politinė reklama. Bus apmokėta iš Lietuvos socialdemokratų partijos Kretingos skyriaus politinės kampanijos sąskaitos. Užs. Nr. 4564 .

 12,919 peržiūrų (-a)

82% LikesVS
18% Dislikes
3 thoughts on “Egidijus VISKONTAS: “Aiški rajono vizija, konkretūs darbai ir įsipareigojimas įgyvendinti užsibrėžtus tikslus!””

Comments are closed.

TAIP PAT SKAITYKITE