Komentarai

  1. Žiūrint į tuos ,, namus” ( vienas – griuvena, kelianti žmonėms pavojų, tipo ,, paveldas”, antras – amžinos neįteisinamos ,, statybos” ) aiškėja mūsų valdžios bejėgystė .Pats centras, o savininkai verčia jį šiukšlynu. Kažkoks sprendimas juk turi būti. Ir bus, nes aš tikiu nauja mūsų miesto valdžia.

Comments are closed.

TAIP PAT SKAITYKITE

Accessibility