Dovydas Petrošius

Rugpjūčio 10 d. dienraštyje „Švyturio laikraštis” pasirodė straipsnis pavadinimu „O, kad dovydai gelbėtų ne apsišiukšlinusius verslininkus.” Straipsnyje kelis kartus teigiama, jog Dovydas Petrošius, tai yra aš, atstovauju verslo interesams Šimkų kaimo bendruomenės kovoje prieš įmonę „Raguvilė”.

Noriu pabrėžti, jog liepos 20 d. dalyvavau Šimkų kaimo susirinkime, kuomet buvo pasirašoma peticija prieš UAB „Raguvilė” veiklą šioje gyvenvietėje ir buvau vienas iš pirmųjų, pasirašęs ant peticijos. Kadangi Lietuvos žaliųjų partijos veikimo būdas yra tarimasis ir kompromisų ieškojimas, tą ir dariau, siekdamas išsiaiškinti abiejų pusių tikruosius tikslus.

Kitą dieną suderinau susitikimą su UAB „Raguvilė” savininku Virginijumi Brazausku, kad išklausyčiau ir kitą pusę. Po pokalbio supratau, jog šioms dviems pusėms reikia dialogo, kurio jie neturėjo iki šiol. Abiems pusėms buvo pasiūlyta susitikti ir liepos 27 d. įvyko susirinkimas.

Jame veikiau kaip nepriklausomas moderatorius. Nors susitikimas buvo įtemptas ir ilgas, jokio kompromiso rasti, deja, nepavyko, tačiau gavau UAB „Raguvilė“ vadovo pažadą, kad bent jau padangų perdirbimo įmonė šioje vietovėje veiklos tikrai nevykdys.

Nuo pažinties su Šimkų kaimo bendruomene pradžios teigiau, kad atstovauju gyventojų, kaip silpnųjų pusei, ir jiems padėsiu kuo tik galėsiu.

Rugpjūčio 12 d. Šimkų kaime įvyko konfliktas, kuriame dalyvavo įmonės darbuotojas, dabar jau buvęs Lietuvos žaliųjų partijos narys Modestas Nugaras. Sužinojęs apie konfliktą nedelsdamas informavau partijos pirmininką Remigijų Lapinską, kuris jau kitą dieną atvyko į susitikimą su bendruomene.  Išklausęs situaciją Remigijus Lapinskas išsiaiškino bendruomenės nuomonę ir pasiūlė susitarimo variantą, kad įmonė veiklą šioje vietovėje nutrauktų. Mano žiniomis, įmonės vadovas šiuo metu kaip tik ir derina su Šimkų kaimo bendruomenės pirmininke Danguole Guzenkova tokį susitarimą.

Susitikimo metu bendruomenė dar kartą buvo patikinta, jog mes vienareikšmiškai atstovaujame gyventojams. Kadangi šioms dviems pusėms vis nepavykdavo rasti sprendimo, aš ėmiausi iniciatyvos padėti spręsti šią problemą. Dažnai susisiekiu su Šimkų bendruomenės pirmininke siūlydamas savo pagalbą.

Kaip naujos kartos politikas, suvokiu politiką kaip diplomatiją, sprendimus matau per dialogus ir kompromisų paiešką, savo poziciją palaikyti piliečius, kaip silpnąją pusę, išlaikau ir dalyvausiu šios problemos sprendime iki tol, kol visos pusės liks patenkintos. Tikiuosi, kad šią situaciją pavyks išspręsti taikiai ir bus išvengta teisminių procesų.

Dovydas Petrošius,

LŽP Palangos skyrius pirmininkas,

Jūsų kandidatas į Seimą

Politinė reklama bus apmokėta iš Lietuvos žaliųjų partijos sąskaitos. Užsakymo nr. 4000.

 87,141 peržiūrų (-a)

75% LikesVS
25% Dislikes
7 thoughts on “Dovydas Petrošius: Šimkai bus mano akiratyje, kol abi pusės liks patenkintos”
  1. Visgi tikra tiesa išlindo iš maišo. Idomu kam buvo naudingas šmeižiantis straipsnis?

  2. Ačiū, Dovydas Petrošius! Labai tikimės, kad abi pusės ( aplinkui gyvenančių daugybės žmonių bendruomenės ir šio verslo vadovas) ras kompromisą.

  3. Rūdaičių kelias pajudintas iš mirties taško. Nu didele faine, truopnus vaikis. O sunes lai skali toliau

  4. kazkas ne taip siame straipsnyje,nes po 12d.nebuvo jokio susirinkimo,isskyrus vakar diena(19) kada buvo atvykes ponas Karbauskas.

  5. kazkas ne taip siame straipsnyje,nes po 12d.nebuvo jokio susirinkimo,isskyrus vakar diena(19) kada buvo atvykes ponas Karbauskas.

Comments are closed.

TAIP PAT SKAITYKITE