7 thoughts on “Mere, ką padarėte, kad suvaldytumėte grūdų elevatoriaus keliamą triukšmą?

  1. Nelabai suprantu, kuo šita ponia piktinasi. Tiekėjų gatvė lyg ir pramoninė zona. Tad Tamstos namelis čia atrodo kaip svetimkūnis. Žinojote kur kuriatės ir dabar savo problemų nekraukite kitiems. Galų gale, įsirenkite kondicionierių ir miegosite vėsiai.

  2. Gerbiamasai… Lietuvy… Sodai gyvenami… Ponas Domarkas be deramos pagarbos ir kiti savivaldybės veltėdžiai matė kur deda parašus prieš parduodami sklypą. Tiesa, teko dalyvauti tik išrinkto į merus pono Kalniaus pokalbyje su besiskundžiančiais dėl triukšmo gyventojais. Pirmi jo žodžiai susitikimo metu buvo: – Aš už verslą!…Kažin ar negauna iš to verslo kokių naudų?.. Ponas meras, kur ta tiesa?.. A?

  3. Lietuvys,gyveni sovietiniais laikais.tai kodėl lapyna iš ten iškėlė,jai gatvė pramoninė?

  4. Gerbiamasis, problemas reikia spręsti, o ne bėgti nuo jų. Su žmonėm reikia bendrauti, ieškoti tinkamo sprendimo kartu, o ne slėptis krūmuose. Šiuo metu Kretingoj toks bardakas, kurio niekad nėr buvę. baisu

  5. Ant kiek turi buti bukas, kad pasistatytum nama, salia gamybines paskirties sklypo, pramoninej zonoj… O poto dar bangas kelti. Nusipirkti reikejo ta sklypa, kol niekas kitas to nepadare, butumet ramiai gyvent galeja. O dabar tik patys kalti.

  6. 1. Iš verslo visi gauna naudos – ir meras, ir gyventojai.
    2. Dėl triukšmo, nereikia jokių emocijų. Yra oficialios normos, jei jos viršijamos – triukšmautojas yra įpareigojamas jas sumažinti. Man naktimis triukšmavo RIMI ir Policijos komisariato kondicionieriai. Inspekcija ištyrė kad triukšmas viršijamas, tai tiek RIMI, tiek Policija pakeitė kondicionierius į tylesnius.

Comments are closed.

TAIP PAT SKAITYKITE