Savivaldybės administracija didžiausią dėmesį dabar skiria Tiekėjų gatvės remontui.

Pasak Kretingos rajono savivaldybės direktorės Jolitos Vaickienės, Sporto ir sveikatingumo komplekso statybos darbų rangovai šiemet planuoja panaudoti apie pusę milijono eurų. Tačiau dabar Administracija daugiausiai dėmesio skiria Tiekėjų gatvės remontui.
„Su Kretingos sporto ir sveikatingumo komplekso statybos darbų rangovais pavyko susitarti, kad jie imtųsi dirbti sparčiau. Darbininkų akivaizdžiai padaugėjo. Todėl manau, kad jų pažadas padaryti darbų už pusė milijono eurų iki šių metų pabaigos yra realus“, – „Švyturiui“ sakė J. Vaickienė.
Pasak Administracijos direktorės, kol kas numatyti darbai vyksta sėkmingai. Buvusių rangovų padarytas brokas sparčiai ištaisomas, o didesnių problemų kol kas nėra. Be to, pasitarimai su rangovais dabar vyksta kiekvieną savaitę, o ne kartą per mėnesį, kaip būdavo anksčiau.
Tačiau, anot Administracijos direktorės J. Vaickienės, didesnis dėmesys skiriamas Tiekėjų gatvės remontui.

Statybininkai darbus planuoja užbaigti iki kitų metų kovo 1-osios.

„Stengiamės, kad darbai vyktų kiek įmanoma sparčiau, kad kuo greičiau būtų galima normalizuoti transporto eismą, nes tai yra viena svarbiausių gatvių mūsų verslininkams. Vandentiekio ir nuotekų komunikacijų reikalai jau sutvarkyti. Remonto darbų rangovas yra pakankamai stiprus, todėl tikiuosi, kad keblumų nekils“, – teigė J. Vaickienė.
Sudėtingomis sąlygomis darbininkams tenka darbuotis mokykloje–darželyje „Žibutė“, kur patalpas remontuojantys statybininkai turi darbus derinti su vaikų ugdymo procesu. Tačiau ir čia, anot J. Vaickienės, didesnių bėdų kol kas nebuvo.
Garsusis „Jokūbavo keliukas“, tikriausiai, turi ateitį. Pasak J. Vaickienės, dabar sprendžiama, kurioje vietoje Savivaldybės galėtų jį nutiesti, tačiau susiduriama su kai kuriomis problemomis – aplink privatininkų žemės bei elektros pastotė, galinti trukdyti įgyvendinti Savivaldybės norus.

 42,748 peržiūrų (-a)

78% LikesVS
22% Dislikes
One thought on “Didžiausias dėmesys – Tiekėjų gatvei”
  1. Tai tik eilinis biurokratiškas paplitimas liežuviu. Ir kuomet gi pasireiškia p. Vaickienės susirūpinimas Tiekėjų g. remontu ? Kaip turi vaikščioti pėstieji šia gatve ? Tegul ponia pabando praeiti (prabristi) nuo “Lytagros” iki gaisrinės su mamų nešuliais ir vaikais.

Comments are closed.

TAIP PAT SKAITYKITE