6 thoughts on “„Nepriekaištinga“ kandidato reputacija?

  1. Ta petraviciene susireiksminus sene, ne tik visiskai buka, ta pats straipsnis parodo bet dar i kazkokius asmeniskumus lenda nei suvokia realybe nei bankroto istatyma bent kiek ismano, visiskas nulis

  2. Tokio šmeižto senai nemačius, gėdos turėtumėt garbingą žmogų šmeižti!

  3. Kai svaidaisi kritika ir mėšlu siekdamas politinės karjeros, neišvengiamai gausi to paties. Žinom kas per žmogus ir kuom pagarsėjęs nuo jaunystės dienų šitas “garbingas” kandidatas. Asmeniškai netikiu, kad tokie žmonės gali kardinaliai pasikeisti.

    Pats straipsnis toks jausmas, kad visiška politinės kampanijos užsakyta, pigiai ir greitai suregsta rašliava – autorei minusas.

    Taip pat mačiau komentarus po straipsniu facebooke, gal kur galima rasti daugiau informacijos apie tuos didžius gerus darbus “garbingo” kandidato?

  4. O tai kaip čia dabar gaunas. Vakar šis žmogus parašė didelį straipsnį, kad mokyklose, vaikų darželiuose atidarys virtuves. (rinkiminė programa) Kavinė uždaryta tik atsidarius. Kavinės nesuvaldė, o nori atidarinėti valgyklas, rajone. Galėtų nors patylėti. Gėda ir dar prie lovio veržias. Ei valstiečiai iš kur tokį ištraukėt ?

Comments are closed.

TAIP PAT SKAITYKITE