5 thoughts on “Arkivyskupas Kęstutis Kėvalas: “Drausti pasisakyti yra labai pavojinga tendencija”

 1. Tiesa,neturėjo atleisti brolio iš pareigų,tai parodo,kad net mūsų tikejimo sluoksniuose nėra vienybės ir palaikymo.Ir dar peršasi mintis ką palaiko mūsų pranciškonai-kriščionišką tikėjimą ar kišamas mažumų iškrypusias dogmas.Per 100 dienų “nuskriaustieji “sugebėjo sukiršinti visus Lietuvos žmones,o dabar nori pervardinti šeimos supratimą,paminti tikrąjį tikėjimą(jeigu galėtų perašytų bibliją,ypač jos pradžią),prisidengdami Stambulo konvencija kurioje 4str.,11str.ir 12 str.keičia įstatimiškai žmonių požiūrį į šeimą ir jos vertybes.Niekas nekariauja prieš juos-karą pradėjo jie patys savo iškreipta ideologija.

 2. Seima, yra sventove, o ne valstybes, irankis. Kiekvieno zmogaus nuomuone yra teiseta ir uz tai negalima atleisti is pareigu, jai jiems nepriimtina. Pederastija yra iskrypimas, o ne orentacija. Sveikata zaloja ir platina ligas.
  Isange skirta maistui pasisalinti. Tam ir yra organai sukurti. Vyr ir mot.

 3. Danai:
  Visad tikejau kad lietuvoj yra nedegradavusiu zmoniu, pasirodo ju dauguma .. Net linksma tai suprantant, kad lietuva dar neishkrypusi..

 4. Danai:
  Šiaip teisingai, bet nerašykit šveplai, nes gaunas karikatūra: rašot apie Seimą ar Šeimą…

 5. Anonimui:
  Kaip paviešino dr. Alvydas Jokūbaitis, Lietuvos Konstitucinis Teismo 9 teisėjai prieš 7 – prieš du metus patyliukais, 16 žmonių balsavimu “nutarė” ir 2019.01.19 – lyg niekur nieko – tai, kas gali būti keičiama tik visuotiniu visos Tautos referendumu – Žalimo chebrytė jau pakeitė Lietuvos Laikyseną (svetimžodžio “Konstitucija” punktą Kas tai yra Šeima iš “Vyro ir Moters sąjunga” į “dviejų partnerių” bendrą ūkį.
  Kiek žmonių – ne “Konstitucijos Aiškintojų” teisme – tam Pritarė? Ar mes dar suvokiame, kas Daroma Mūsų vardu – visoje Valstybėje?!

Comments are closed.

TAIP PAT SKAITYKITE