4 thoughts on “Darbėniškiai nenori pro langus matyti chemijos pramonės bokštų

  1. Kai saulė bus šiaurėje, Darbėnai atsidurs įmonės šešėlyje.
    Irgi blogai!

  2. Bolkenis sake da nesositare keik gaus. Va torem kuoki glavna mera issirinke. Tfu

Comments are closed.

TAIP PAT SKAITYKITE

Accessibility